Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas

Ignas Navakauskas

Liepos 19 – 21  d.  Trakuose  vyko Lietuvos  baidarių  ir kanojų  irklavimo čempionatas.   Varžėsi irkluotojai iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Suomijos ir Rusijos.

Marijampolietė  Ieva Juškaitė  keturviečių baidarių  500 m rungtyje irklavusi  kartu su Dovile Sudeikyte,  Karina Martiniuk ir  Gabriele Mažeikaite iš Vilniaus  finišavo pirmos ir tapo   Lietuvos čempionėmis.
          Keturviečių baidarių 200 m rungtyje  jos iškovojo bronzos medalius.

Marijampolietės  Goda  Steponavičiūtė  ir  Rūta  Šalaševičiūtė   kartu  su vilnietėmis Karina Martiniuk ir Dovile  Sudeikyte  1000 m distanciją keturviete baidare  įveikė  ketvirtos.

Vyrų  grupėje  vienviečių  baidarių  200 m  rungtyje  ir  keturviečių baidarių  500 m  rungtyse sidabro  medalius   iškovojo  buvęs   Marijampolės sporto mokyklos  irkluotojas   Rio – de – Žaneiro  olimpinių  žaidynių  dalyvis  Ignas  Navakauskas.